www.kancelarskykatalog.cz - vše pro kanceláře a podnikání

Bezdotykový odpadkový koš 40 l kulatý

Udržujte svůj domov čistý a hygienický s tímto bezdotykovým odpadkovým košem o objemu 40 l. Jeho kulatý design a bezdotyková technologie zaručují pohodlí a snadné použití, zatímco jeho velká kapacita zajišťuje, že se nebudete muset starat o pravidelné vyprazdňování. 2 299 Kč.
EAN: 4250928676597
Bezdotykový odpadkový koš 40 l kulatý - Koše na odpadky Fromm & Starck

Bezdotykový odpadkový koš STAR_BIN_02: Krása a praktičnost v jednom

Není to jen odpadkový koš. Je to STAR_BIN_02, odpadkový koš z ušlechtilé oceli, který přináší do vaší domácnosti nejen eleganci a styl, ale také nevídanou praktičnost. Tento odpadkový koš se při přiblížení automaticky otevře a po použití se sám zavře. A to vše bez jakéhokoliv dotyku, což je mimořádně hygienické a pohodlné.

Automatické otevírání a zavírání

Víko odpadkového koše STAR_BIN_02 zůstává pevně a neprodyšně uzavřeno, dokud se k němu nepřiblížíte na vzdálenost 30 cm. Díky detektoru pohybu se víko automaticky otevře, když potřebujete vyhodit odpadky. Pokud senzor žádný pohyb nezaznamená, tak po pěti vteřinách automatika víko opět uzavře. Doba prodlení je zobrazena LED diodou a je tak vidět i odečítání času.

Hygienický a snadno udržovatelný

V 40litrovém plášti odpadkového koše se nachází vnitřní vědro, do kterého se odpadky ukládají. Toto vědro je vyrobeno ze snadno udržovatelného polypropylenu (PP) a je možné ho pomocí ucha snadno vyjmout a vysypat. Plášť odpadkového koše je vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, která se vyznačuje vysokou odolností a snadnou čistitelností.

Napájení a ovládání

Automatika odpadkového koše je napájena čtyřmi tužkovými bateriemi typu AA (nejsou součástí dodávky), což umožňuje jeho nezávislé umístění bez ohledu na externí napájení. Odpadkový koš je vybaven spínačem, pomocí něhož se zapíná a vypíná. V případě potřeby je však možné víko odpadkového koše otevírat i ručně.

Tabulka specifikací

Vlastnost Popis
Materiál Ušlechtilá ocel, Polypropylen (PP)
Velikost 40 litrů
Napájení 4 x AA baterie (nejsou součástí dodávky)
Automatické otevírání/zavírání Ano, na základě detekce pohybu